• Merhaba arkadaşlar, Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için forumdaki değişiklikler hızla devam ediyor. İstek ve önerilerinizi Bize Ulaşın kısmından gönderebilirsiniz. Bizi bu yolda yanlız bırakmadığınız için teşekkür ederiz.

Minispace Çocuk Oyun Ve Eğlence Alanı

Katılım
22 Nis 2021
Mesajlar
7
Tepki puanı
0
Puanları
1
Konum
istanbul
Çocuklarımız hepimiz için birer altın değerinde, ülkemizin vatanımızın geleceğinin birer temsilcisidir. Herkesin bildiği üzere, çocuk olmak da bir okadar değerlidir. Çocukların eğlenebilmesi, mutlu olmaları doğrudan Ailelerin de mutlu olmalarını sağlayan temel faktörlerin başında gelmektedir. Bu yüzden eğlence parkları, çocuk eğlence araçları, çocuk eğlence alanları gibi yerlerin yaratılması büyük önem arz etmektedir. Mesela örneklem üzerinden gidecek olursak; her müşteri hem kendisine hem de sahip olduklarına değer verilmesinden hoşlanır.

Çocukların bir restaurant, alışveriş merkezi veya herhangi bir kamusal alanda eğlenebilmesini sağlamak, oranın resmiyetini ve değerini artıran faktörlerin arasında gelir. Bugün pek çok alışveriş merkezi, okul, bazı kamu kurumları, lokaller, anaokulları, çocuk eğitim ve gelişim platformları, rehabilitasyon merkezleri, çocuk parklarında çocukların eğlenmelerini sağlayacak oyuncaklar veya araçlar görebilirsiniz. Bunlar kum havuzu, top havuzu gibi soft play olarak da adlandırılabilen yumuşak oyun yani herhangi bir hasar görme, tehlikeli bir cisimden zarar görme gibi durumlar yaşamayacağı şeylerden oluşur.

Çocuk Parkı günümüz koşullarında kesinlikle gerekli olan ana unsurların başında gelmektedir. Çocuklar hem enerjilerini atabilmeleri, yaşıtlarıyla zamanı paylaşabilmeleri, birlikte oyun oynamaları ve zaman geçirmeleri gelişimsel bakımdan çok önemlidir. Eskiden bugünün imkanları yoktu, daha tehlikeli olabilen niteliklerde çocuk oyun parkları vardı. Artık MiniSpace.com.tr gibi yerler var çünkü burada kum havuzu, top havuzu, çocuk eğlence alanları yaratma konusunda muazzam bir altyapıya sahip ve profesyonel hizmet sağlıyor.

Örneğin; Çocuklarınız burada zamanlarını geçirebilsinler, eğlensinler mutlu olsun istiyorsunuz. Hemen MiniSpace'e gidiyorsunuz. Kendileri zaten müşteri desteği konusunda gerçekten uzman ve sektörel bakımdan bu konuda bilgi birikim deneyim tecrübe yönünden en iyi çalışan kadroya sahip. Aklınıza takılan sorular varsa kendilerine iletebilirsiniz. %100 müşteri memnuniyetine odaklanarak hizmet veriyorlar.

İnstagram: https://www.instagram.com/minispaceofficial
 
Son düzenleme:
Şu an forumumuzda
9 Kullanıcı Aktif
Konu 3,120
Cevaplar 4,482
Kullanıcılar 1,087
Son Üye Sunlanding
Webdebul.net; 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK tarafından onaylı Yer Sağlayıcı'dır.

Bu sebeple içerikleri kontrol etme ya da araştırma yükümlülüğü yoktur.
Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği. BURADAN bildirebilirsiniz.
Kısa sürede dönüş yapmaya çalışacağız.
Webmaster Forumu ® Güvenli Alışverişin Yeni Adresi Webdebul.net altyapı gücünü Netwebo'dan alır.
Reklam vermek için: reklam@webdebul.net
Ban sorunları için: ban@webdebul.net
Hukuksal sorunlar için: hukuk@webdebul.net
Diğer sorunlar için: bilgi@webdebul.net
Üst Alt