• Merhaba arkadaşlar, Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için forumdaki değişiklikler hızla devam ediyor. İstek ve önerilerinizi Bize Ulaşın kısmından gönderebilirsiniz. Bizi bu yolda yanlız bırakmadığınız için teşekkür ederiz.

İlan Web sitemizde makale yazarak para kazanabilirsiniz

bursa kiralık vinç
Web sitemizde makaleler yazıp görüntüleme başı kazanç sağlayabilirsiniz. Kelime başı ücretlendirme yerine görüntüleme başı olarak sizlere kazanç sağlıyoruz bu sayede yazdığınız makaleden her an sürekli aylarca-yıllarca para kazanabilirsiniz. İstediğiniz konuda istediğiniz zaman makale yazabilirsiniz konuda hiçbir kısıtlama yok uzman olduğunuz konularda makale yazabilirsiniz. Yazdığınız makaleler ilk önce bizim onayımızdan geçtikten sonra web sitede yayınlanır makalenizi kontrol edip kopya kontrol testinden geçtiği zaman sitede yayınlanır ve sizde yazdığınız makalelerden kazanmaya başlayabilirsiniz yazdığınız makaleler tamamen özgün olmalı diğer sitelerden kopyala yapıştır yapılan makaleler web sitemizde yayınlanmayacaktır. web sitemiz guncelbilgileri.com

yazdığım makalelerden ne kadar para kazanabilirim?
Yazdığınız makale ne kadar ilgi çekici, herkesin ilgisini çekebilecek bir makale ise günlük diğer makalelere göre daha fazla görüntüleme alıp daha fazla kazanabilirsiniz.

Kazanç 1000 görüntüleme: 18 TL

Aynı zamanda makale satın almaya da devam edeceğim 2-3 günde bir istediğim sizin hesaplarda olan makaleleri eğer satmak isterseniz satın alıcağım eğer bu makale görüntüleme başı iyi gelir elde ettiriyor satmayacağım dersenizde sizin hesapda kalacak yani tamamen görüntüleme başı olmayacak. Satmak isteyen eğer yazdığı makale benim ilgimi çeker ise hem görüntüleme başı kazanır hemde üstüne ben almak istediğim zaman satmak isterse satıp üstüne kelime başı da kazanabilecek satılan makaleler benim hesabıma geçer.

Sitemizde makale yazmak için forum üyesi olmayan kişiler bana telegram veya watsapp üzerinden ulaşabilirler.
Watsapp: 05345515164
telegram: @emre144

Son düzenleme:
Şu an forumumuzda
14 Kullanıcı Aktif
Konu 3,044
Cevaplar 4,366
Kullanıcılar 1,201
Son Üye milenyums
Webdebul.net; 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK tarafından onaylı Yer Sağlayıcı'dır.

Bu sebeple içerikleri kontrol etme ya da araştırma yükümlülüğü yoktur.
Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği. BURADAN bildirebilirsiniz.
Kısa sürede dönüş yapmaya çalışacağız.
Webmaster Forumu ® Güvenli Alışverişin Yeni Adresi Webdebul.net altyapı gücünü Netwebo'dan alır.
Reklam vermek için: reklam@webdebul.net
Ban sorunları için: ban@webdebul.net
Hukuksal sorunlar için: hukuk@webdebul.net
Diğer sorunlar için: bilgi@webdebul.net
Üst Alt