• Merhaba arkadaşlar, Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için forumdaki değişiklikler hızla devam ediyor. İstek ve önerilerinizi Bize Ulaşın kısmından gönderebilirsiniz. Bizi bu yolda yanlız bırakmadığınız için teşekkür ederiz.

Para Kazandıran Pc Oyunu Gemly

bursa kiralık vinç
Para Kazandıran PC Oyunu Gemly

Gemly yeni kazanç oyunu, 2023 de en çok tutulan oyunlardan biri. İlk ayda 750.000 kullanıcıya ulaştı.!
Bu neden ? çünki site çok popüler ve ödemelerini aksatmadan yapan sitelerden olduğu için.

İster yatırım yaparak kazanabilirsiniz, veya hiç yatırım yapmadan, da kazanabilirsiniz.! Ben şahzen hiç
yatırım yapmadım ama yaklaşık 100 referansım var. Refarns bulabilirseniz iyi gelir sağlayabilirsiniz
çünki referanslarınızdan bazıları yatırım yaptıkları için sizde payınızı alıyorsunuz..

Sitede level sistemi var leveliniz ne kadar yükselirse o kadar fazla kazanıyorsunuz. İlk zamanlarda
durmadan askerleri çoğaltmalısınız hemen para çekmeyin, isterseniz çekin zaten minimum ödeme $0.10.

Ekranı açtığınızda karışık gibi görülebilir ama çok basit, elimden geldiğince anlatmaya çalışıcam.

Öncelikle oyunda yatırımlı/yatırımsız askerleri satın alarak karşımıza çıkan canavarları öldürüyoruz ve
gem kazanıyoruz. Yani siz değil sizin askerleriniz yapıyor bu işi, kayıtta verilen gemler ile yatırımsız
bir şekildede oynayabilirsiniz ama kazanç yüksek olmaz.! Yüksek kazanç için kuvvetli askerler almak lazım
onlarda çok para. Ya yatırım yada bolca referans edinmeniz gerekir daha hızlı kazanabilmek için.!

Ayrıca oyunu başlattığınızda ekranı açık bırakma şartı yok kendi haline bırakabilirsiniz.

Şuan kazanç %200 (2x) , zamanla güncellemeler olabilir, aldığınız gemler size 2x kazandırır, örneğin 10$
attınız 20$ olduğunda askeriniz ölür. Zamanları farklı sadece. Satın aldığınız askerlerin hemen altında
istatistik kısmı bulunuyor , buradan askerlerin geliri ve totalde ne kazandıracağını görebilirsiniz.

Sitede bolca ptc reklamlarıda bulunmaktadır, reklalarıda izleyerek kazancınızı artırabilirsiniz.

Ödeme Kanıtları

Yaklaşık $2 dolarlık bir ödeme, bende kazandıklarımın bir miktarını yatırım yaypıyorum gerisinide çekiyorum.

En az para çekim : $0.10
Çekim işlemleri : Payeer , Perfect Money , advcash , epaycore , kredi kartı , kripto paralar
Referans Kazançları : %5

Konuyu daha detaylı incemek istiyorsunuz bu vidyoyu izleyiniz, vidyo benim değil ama arkadaş iyi anlatıyor
konuyu o yüzden bu vidyoyu seçtim, youtubede türkçe vidyoları bulunmaktadır nasıl kazanılıyor izleyin.

Üye olmak için tıklayınız

Refsiz Link

Bol Kazançlar Dilerim..

Şu an forumumuzda
35 Kullanıcı Aktif
Konu 3,038
Cevaplar 4,357
Kullanıcılar 1,191
Son Üye BUZMAVİSİ
Webdebul.net; 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK tarafından onaylı Yer Sağlayıcı'dır.

Bu sebeple içerikleri kontrol etme ya da araştırma yükümlülüğü yoktur.
Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği. BURADAN bildirebilirsiniz.
Kısa sürede dönüş yapmaya çalışacağız.
Webmaster Forumu ® Güvenli Alışverişin Yeni Adresi Webdebul.net altyapı gücünü Netwebo'dan alır.
Reklam vermek için: reklam@webdebul.net
Ban sorunları için: ban@webdebul.net
Hukuksal sorunlar için: hukuk@webdebul.net
Diğer sorunlar için: bilgi@webdebul.net
Üst Alt