• Merhaba arkadaşlar, Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için forumdaki değişiklikler hızla devam ediyor. İstek ve önerilerinizi Bize Ulaşın kısmından gönderebilirsiniz. Bizi bu yolda yanlız bırakmadığınız için teşekkür ederiz.

Parabura Finans, Bankacılık Ve Kredi, Kripto Para, Ek Gelir Blogu

Katılım
19 Ağu 2022
Mesajlar
1
Tepki puanı
0
Puanları
1
Yaş
28
Konum
İstanbul
  • * Site Adı: ParaBura
  • * Site Adresi: https://parabura.com
  • * Açıklama: Finans, Bankacılık ve Kredi, Kripto Para, Ek Gelir Blog
  • * Açıldığı Tarih: 1 Yıl

  • * Sitenin ilerleyen günlerdeki hedefleri:
ParaBura, 2022 yılının Haziran ayında faaliyetine başlamış ve herkesin ücretsiz bir şekilde bilgiye erişebilmesini amaç edinmiştir. Türkiye'de özellikle mecburiyet haline gelmiş "Ek gelir kazanma" yöntemleri konusunda yol gösterici ve aydınlatıcı bilgiler sunan ParaBura genel blog'da, kamu ve özel mesleklere dair bilgilerden, kamu ve özel kurum maaş bilgilerinden, Ethereum'un kurucusuna dek her türlü bilgiye ulaşmanız mümkün hale gelmektedir. ParaBura'da aşağıdaki ana kategorilerde içerikler bulabilirsiniz;
- Finans,
- Kripto Para Birimleri,
- Kredi ve Bankacılık,
- Evde Ek İşler,
- Ek Gelir Yolları,
- Kamu ve Özel Meslekler,
- Kamu ve Özel meslek Maaşları,
ParaBura Blog, sadece 2 ayda bu ana başlıklarda ziyaretçilerinin en çok ihtiyaç duyduğu içerikleri üreterek, şu ana dek bu alanda hizmet veren internet sitelerinin önüne geçmeyi başarmıştır. ParaBura üzerinde gelirinizi arttırmak için seçebileceğiniz meslekleri ve bu meslek gruplarına ait maaşları görüntüleyebilir, takipçisi olduğunuz kripto paralar hakkında bilgi edinebilirsiniz. İnternetten para kazanma veya evde yapılabilecek ek işler konusunda en mantıklı tavsiyeleri alabilirsiniz.

ParaBura Haftanın Popüler Başlıkları
1. Bitcoin (BTC) Hakkında Bilinmeyenler
Bitcoin (BTC), kripto para dünyasına öncülük eden en popüler kripto para birimidir. Kripto para sektörüne ilgi duyanlar, sektörün sıkı takipçileri Bitcoin hakkında sık sık araştırmalar yapar, analiz ve istatistikler aracılığıyla yatırım stratejileri oluştururlar. Bitcoin'in, günümüzde hala bilinmeyen bazı özellikleri ve geçmişten günümüze gelen ilginç hatıraları var. Örneğin, 2012 yılında Florida'dan bir adamın tarihteki ilk Bitcoin ödemesini gerçekleştirerek tam 2 BTC ile büyük boy pizza satın aldığını biliyor muydunuz? 2 Bitcoin, şu an 850 bin 450 TL'ye denk geliyor!
---
2. Ethereum (ETH) Kurucusu Kimdir?
Ethereum (ETH) kripto para birimi, gerek bilinirliğiyle gerek piyasa değeriyle Bitcoin (BTC)'den sonra en çok kullanılan kripto paralar listesinde muhtemelen 2. sırada geliyor. Her kripto parada olduğu gibi, sektörün ilgilileri Ethereum için de "Ethereum kurucusu kimdir?" merakıyla araştırmalar yapıyorlar. Peki Ethereum'un kurucusu kimdir? Ethereum ne zaman kuruldu, ETH güncel değeri ne kadar?
---
3. ATT Maaşları Ne Kadar? Acil Tıp Teknisyeni Maaşları
Acil Tıp Teknisyeni maaşları, özellikle sektörü tercih edecek olanlar başta olmak üzere sektörde olup "Att maaşlarına zam" haberlerini bekleyenler için de oldukça merak konusu. Att maaşları 2022 her ne kadar yüksek görünse de Acil tıp teknisyenlerinin çok önemli görev ve sorumlulukları bulunmaktadır. Bu önemli sorumluluk yükü sebebiyle acil tıp teknisyenleri detaylı bir eğitim görmektedir. Peki, ATT Maaşları ne kadar?
--
4. Kimya Mühendisliği Maaşı Ne Kadar? 2022
Kimya mühendisliği maaşı, 2022 yılında özellikle üniversite seçimlerinin olduğu dönemler içinde bolca araştırıldı. Kimya Mühendisliği Maaş konusuna girmeden önce Kimya Mühendisliği nedir bu konuya bir açıklık getirmekte fayda var. Kimya bilimlerinin en temel kavramları arasında yer alan ünite operasyonlarının gelişmesi ile birlikte, kimya mühendisliği meslek unvanını kazanır hale gelmiştir. Kimya Mühendisliği 2022 yılında ne kadar maaş alıyor? 2022 Kimya Mühendisi Maaşı ne kadar oldu?
 
Şu an forumumuzda
24 Kullanıcı Aktif
Konu 3,058
Cevaplar 4,396
Kullanıcılar 1,205
Son Üye dderyy
Webdebul.net; 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK tarafından onaylı Yer Sağlayıcı'dır.

Bu sebeple içerikleri kontrol etme ya da araştırma yükümlülüğü yoktur.
Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği. BURADAN bildirebilirsiniz.
Kısa sürede dönüş yapmaya çalışacağız.
Webmaster Forumu ® Güvenli Alışverişin Yeni Adresi Webdebul.net altyapı gücünü Netwebo'dan alır.
Reklam vermek için: reklam@webdebul.net
Ban sorunları için: ban@webdebul.net
Hukuksal sorunlar için: hukuk@webdebul.net
Diğer sorunlar için: bilgi@webdebul.net
Üst Alt