• Merhaba arkadaşlar, Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için forumdaki değişiklikler hızla devam ediyor. İstek ve önerilerinizi Bize Ulaşın kısmından gönderebilirsiniz. Bizi bu yolda yanlız bırakmadığınız için teşekkür ederiz.

Toshiba Isı Pompası Ürünleri

Katılım
6 Ara 2022
Mesajlar
4
Tepki puanı
0
Puanları
1
Yaş
34
Konum
ankara
Site Adı: Toshiba Klima – AES Mühendislik

Site URL: aesmuhendislik.com.tr

Toshiba ısı pompası, klimalarda kullanılan bazı parçalarından birisidir. Toshiba ısı pompası, makinelerdeki atık ısıyı geri kazanır ve bunu elektrik veya ısı üretmek için kullanarak enerji maliyetlerinin düşürülmesine yardımcı olur. Toshiba ısı pompaları doğal enerji kullanır. Dış üniteler, ısıyı dış havadan alır ve ısıtma için yeterince yükseğe çıkarır. Daha sonra bu ısı, soğutucu boru vasıtasıyla iç üniteye aktarılır. Kompakt dış ünite, delmeye veya kazmaya gerek kalmadan daireler dahil her eve kolayca sığar. Dış ünite iki kapasite aralığında mevcuttur. Bu sayede klimanızda en az yakan klima özelliği sağlanmış olur.

Toshiba ısı pompaları, fosil yakıtlara veya elektriğe dayalı geleneksel ısıtma sistemlerinden 5 kat daha verimli çalışır. Dış havadan gelen ısıyı kullanarak daha az enerji harcayacak ve kesintisiz konforu yaşamaya devam edeceksiniz. Ayrıca, çok düşük bakım gereksinimleri nedeniyle işletme maliyetleri son derece düşüktür. Toshiba klima bayi olan AES Mühendislik ile sizlerde bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Bu ürünlerde kompresör teknolojisi ile enerji tasarrufunuz daha da yüksek olacaktır. Sizlerde tüm klima modellerini ve renkli klima modellerini aesmuhendislik.com.tr sitesinden inceleyebilirsiniz.
 
Şu an forumumuzda
9 Kullanıcı Aktif
Konu 3,060
Cevaplar 4,398
Kullanıcılar 1,211
Son Üye Malinda841
Webdebul.net; 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK tarafından onaylı Yer Sağlayıcı'dır.

Bu sebeple içerikleri kontrol etme ya da araştırma yükümlülüğü yoktur.
Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği. BURADAN bildirebilirsiniz.
Kısa sürede dönüş yapmaya çalışacağız.
Webmaster Forumu ® Güvenli Alışverişin Yeni Adresi Webdebul.net altyapı gücünü Netwebo'dan alır.
Reklam vermek için: reklam@webdebul.net
Ban sorunları için: ban@webdebul.net
Hukuksal sorunlar için: hukuk@webdebul.net
Diğer sorunlar için: bilgi@webdebul.net
Üst Alt