• Merhaba arkadaşlar, Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için forumdaki değişiklikler hızla devam ediyor. İstek ve önerilerinizi Bize Ulaşın kısmından gönderebilirsiniz. Bizi bu yolda yanlız bırakmadığınız için teşekkür ederiz.

Kaliteli, ÜCRETSİZ ve doğal Backlink

• Konuyu başlatan Silinen üye 2
  • Başlangıç tarihi
bursa kiralık vinç

Silinen üye 2

Guest
Bu yazı web site sahiplerini ilgilendiriyor. Google arama motorunda üst sıralarda yer alabilmek adına site içi seo işlemleri artık yetersiz kalmakta. Çünkü herkes harika içerikler üretiyor ancak potansiyel müşteri / ziyaretçi kitlesi ile buluşamıyor. Bu noktada en önemli ayırıcı unsur doğru link inşasının kurulması gerektiği. Backlink ismini verdiğimiz geri bağlantılar halen önemini koruyor ve Google için en ciddi sıralama kriterleri arasında yer alıyor, şüphesiz ki böyle de devam edecek.

Hangi Sitelerden Backlink Alacağız
  • Bu çalışma kapsamında dofollow ve nofollow karışık olarak ilerlemeyi düşünüyoruz.
  • Listeye genel anlamda kaliteli ve domain otoritesi yüksek farklı platformlar, siteler eklenecektir. (Domain Authority (DA) ve Alexa değeri dikkate alınır)
  • Anlatımlar adım adım yapılacak.
  • Hiçbir risk içermemektedir. Tamamen Google Standartları ile uyumludur.
  • Backlink paketleri gibi toplu ve yapay bağlantılar oluşturulmayacak. Zamana yayılarak gidiliyor.

Link Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?
  • Alt sayfalar kullanılacak.
  • Anchor text dediğimiz çapa metinler çeşitlendirilecek.
  • Profil sayfaları özenle oluşturacak, açıklamalar uzun ve özgün yazılacak.

EVET BAŞLIYORUZZZ

Issuu.com'dan Kaliteli backlink alın! DA:94

1607275168326.png

# Bilgiler

Alexa Sıralaması :
751

Domain Authority : 94

# Adım Adım

1. Issuu.com web sitesine bağlanarak menüdeki SIGN UP ile üye olun.
  2. E-mail adresinizi ve şifrenizi girdikten sonra kırmızı renkli LEARN HOW butonuna tıklayın.
  3. Basic üyelik altındaki “Sign UP Free” ile ücretsiz kaydolun.
  4. Kayıt olurken web site bölümünü doldurun. İsterseniz sosyal medya kanallarınızı da ekleyebilirsiniz.
  5. Etkileşimi arttırmak linkinizi daha değerli kılacaktır; bu nedenle yukarıdaki profili takip edebilirsiniz

Mix.com'dan Backlink kazan! - DA:84

1607275280873.png

# Bilgiler

Mix.com eski adı ile StumbleUpon, kullanıcıların yeni siteler keşfetmesine ve favori sayfalarını paylaşmasına olanak sağlayan bir servistir.

Alexa Sıralaması : 14,429

Domain Authority : 84

# Adım Adım

Profil Backlink:

1. Mix.com adresine girin ve Join Mix butonunu kullanarak Google hesabınızla giriş yapın.
  2. Alt taraftan Continue diyerek ilerleyin ve görseller arasından 3 adet kanal seçin tekrar Continue yazısına tıklayın.
  3. Tebrikler, hesabınız oluşturuldu! (+) butonunu kullanmadan önce mix.com/settings » bağlantısını takip edin.
  4. Profil ayarlarını yapın, URL bölümüne site adresinizi yazabilirsiniz. Bio alanına ise web sitenizi anlatan 1-2 cümle (anahtar kelimeleri geçirerek) yazın.
  5. Son olarak “Save changes” diyerek bilgilerinizi güncelleyin.
İmleme Backlink:

1. Artık (+) butonu ile bir alt sayfanızı (ana sayfa değil) bu platformda paylaşabilirsiniz.
  2. Linki yapıştırın ve Post yazısına tıklayın ardından önerilen kategorilerden birini seçin.
  3. İsterseniz kısa bir yorum ekleyin ve Done ile işlemi tamamlayın.
  4. Linkimiz hazır, kontrol edebilirsiniz: https://mix.com/4v5net
  5. Hayırlı olması dileğiyle.. Bu sayfanın mutlaka Google’da index almasını sağlayın.

Peatix.com ile DoFollow Backlink Alın - DA: 84

1607275387511.png

# Bilgiler

Domain otoritesi 84 olan bu siteden ücretsiz Dofollow Backlink sahibi olun!

Alexa Sıralaması : 7,282

# Adım Adım

DA 84+ Dofollow Backlink :

1. Peatix.com web sitesini açın ve sağ üst köşeden Register yazısına tıklayın..
  2. Twitter ile Giriş yaparak kayıt işlemini tamamlayın.
  3. Üyelik isminize tıklayarak “Account Settings” bölümüne gelin.
  4. Profile Privacyalanını Public yani herkese açık olarak ayarlayın.
  5. URL bölümünü site adresinizle değiştirin.
  6. Son olarak Description kısmında sitenizden 1-2 cümle ile bahsedin.

Product Hunt ile DoFollow Backlink - DA: 84

1607275470961.png

# Bilgiler

Startup’ların ürünlerini paylaştıkları bu sitenin Domain Otorite değeri yine 84 olarak karşımıza çıkıyor. Kaliteli ve Dofollow Backlink kazanmak isteyenler bu fırsatı kaçırmamalı.

Alexa Sıralaması : 3,627

# Adım Adım

Dofollow 84+ DA Backlink :

1. Producthunt.com sitesine bağlanın.
  2. SIGN UP diyerek Twitter Hesabınız ile kayıt olun.
  3. Açılan pencereden Bio ve Yaşadığınız Şehir gibi alanları doldurun.
  4. Profilinize tıklayarak Settings sayfasını açın.
  5. Artık Website bölümüne site adresinizi girebilirsiniz.
  6. Spam – kötü amaçlı kullanmamanız ve faydasını görmeniz dileğiyle hoşça kalın..

DuckDuckGo ile DoFollow Backlink - DA: 60

1607275565025.png

# Bilgiler

DuckDuckGo bilindiği üzere kişisel gizliliğe önem veren Google alternatifi popüler bir arama motoru. Sizlere güçlü ve doğal bir Dofollow backlink kaynağı sunuyoruz.

Site Adresi : Duck.co

Domain Authority : 60

# Adım Adım

Dofollow 60+ DA Backlink :

1. Duck.co web sitesini tarayıcınızdan açın.
  2. Menüde bulunan Sign Up ile kayıt olun. Ayrıca Github hesabınız ile giriş yapabilirsiniz.
  3. E-posta doğrulamasını yapın.
  4. Duck.co/my/userpage bağlantısını kullanın.
  5. Bu sayfadan “Why DuckDuckGo?” bölümüne tanıtımınızı yapabilir; “Your website” alanına ise site adresinizi ekleyebilirsiniz.
  6. Hayırlı ve faydalı olması temennisi ile iyi günler!

Şu an forumumuzda
23 Kullanıcı Aktif
Konu 3,038
Cevaplar 4,357
Kullanıcılar 1,191
Son Üye BUZMAVİSİ
Webdebul.net; 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK tarafından onaylı Yer Sağlayıcı'dır.

Bu sebeple içerikleri kontrol etme ya da araştırma yükümlülüğü yoktur.
Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği. BURADAN bildirebilirsiniz.
Kısa sürede dönüş yapmaya çalışacağız.
Webmaster Forumu ® Güvenli Alışverişin Yeni Adresi Webdebul.net altyapı gücünü Netwebo'dan alır.
Reklam vermek için: reklam@webdebul.net
Ban sorunları için: ban@webdebul.net
Hukuksal sorunlar için: hukuk@webdebul.net
Diğer sorunlar için: bilgi@webdebul.net
Üst Alt